SERCE - Aronia + Głóg - Ekamedica

SERCE - Aronia + Głóg

Ochrona i prawidłowa praca mięśnia sercowego

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

43,00 zł

Aronia - suplement diety
Pasteryzowany. Objętość netto: 500 ml

Głóg - suplement diety
Pasteryzowany. Objętość netto: 500ml.

Sposób użycia:
Aronia suplement diety oraz Głóg suplement diety spożyć dwa razy dziennie po 25 ml pół godziny przed posiłkiem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Osad pochodzenia naturalnego.

Proponowany sposób podania:
25 ml Aronia suplement diety połączyć z 25 ml Głóg suplement diety. Tak przygotowaną mieszankę spożyć 30 minut przed śniadaniem. Drugą, taką samą porcję spożyć 30 minut przed kolacją.

Zachowanie zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia ma duże znaczenie.

Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Kobiety w ciąży oraz w okresie karmienia piersią powinny skonsultować się z lekarzem.

Sposób przechowywania:
Po otwarciu przechowywać w lodówce. Głóg suplement diety spożyć do 21 dni od otwarcia. Aronia suplement diety spożyć do 21 dni od otwarcia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Data minimalnej trwałości i numer partii produkcyjnej znajdują się wewnątrz opakowania, na etykiecie produktu.

Opakowanie zbiorcze zawiera:

Aronia - suplement diety
Pasteryzowany. Objętość netto: 500 ml
SKŁADNIKI:
Sok z owoców aronii - wyprodukowany z zagęszczonego soku z owoców aronii, standaryzowany ekstrakt z owoców camu camu (Myrciaria dubia), w tym naturalna witamina C.
Porcja dzienna 50 ml zawiera 75 mg standaryzowanego ekstraktu z owoców camu camu, w tym 15 mg naturalnej witaminy C, co stanowi 18% RWS. *

Głóg - suplement diety
Pasteryzowany. Objętość netto: 500ml.
SKŁADNIKI:
Sok z owoców głogu (Crataegus L.) - wyprodukowano z zagęszczonego soku z owoców głogu, standaryzowany ekstrakt z owoców camu camu (Myrciaria dubia), w tym naturalna witamina C. Porcja dzienna 50 ml zawiera 75 mg standaryzowanego ekstraktu z owoców camu camu, w tym 15 mg naturalnej witaminy C, co stanowi 18% RWS. *
% realizacji dziennej referencyjnej wartości spożycia dla osoby dorosłej

Specjalny produkt

Ostatnio przeglądane

Produkt został dodany do porównywarki
facebook