Jarmuż 0,5l

wpływa na funkcjonowanie naczyń krwionośnych

neutralizuje wolne rodniki

Więcej szczegółów

25,00 zł

Jest źródłem witaminy C, odpowiedzialnej za odporność organizmu i stan naczyń krwionośnych. Dzięki jej zawartości, wspomaga układ mięśniowy i kostny. Ma właściwości antyoksydacyjne.

Jarmuż - suplement diety. Pasteryzowany.

SKŁADNIKI:
Sok z liści jarmużu 100% (Brassica oleracea L. varsabellica L.), wyprodukowano z użyciem ekstrakcji wodnej, standaryzowany ekstrakt z owoców camu camu (Myrciaria dubia), w tym naturalna witamina C, regulator kwasowości - kwas cytrynowy. Porcja dzienna 50 ml zawiera 75 mg standaryzowanego ekstraktu z owoców camu camu, w tym 15 mg naturalnej witaminy C, co stanowi 18% RWS.* 

SPOSÓB UŻYCIA:
Dwa razy dziennie po 25 ml pół godziny przed posiłkiem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Osad pochodzenia naturalnego. 

PRZECIWWSKAZANIA:
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Kobiety w ciąży oraz w okresie karmienia piersią powinny skonsultować się z lekarzem. 

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:
Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć do 21 dni od otwarcia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry.

* % realizacji dziennej referencyjnej wartości spożycia dla osoby dorosłej

Ostatnio przeglądane

30 Powiązane produkty

Produkt został dodany do porównywarki
facebook