Mężczyźni - Ekamedica

Mężczyźni Jest 15 produktów.

Siła od zarania dziejów była domeną mężczyzn. To właśnie ta płeć polowała, wykonywała najcięższe prace, a także przewodziła gromadom. Dzięki sile i odpowiedniemu przywództwu rasa ludzka przetrwała wieki. Jednak nie byłoby to możliwe bez odpowiednich składników odżywczych oraz aktywności fizycznej.

Trudno dogodzić społeczeństwu w kwestii tego, jak powinien wyglądać zadbany mężczyzna. Powszechnie uważa się, że zbyt elegancki, wyprasowany czy uczesany pan nie mieści się w kanonach męskości. Jak więc powinien wyglądać? Co wyróżnia go z tłumu? Jakie suplementy diety powinien wybierać?

Mężczyzna powinien umieć ochronić swoją skórę przed promieniami słońca. Mogą się okazać jej bardzo dużym wrogiem. Promienie słoneczne prowadzą do uszkodzenia DNA i starzenia się. Pomocne będę tu filtry przeciwsłoneczne zawierające UVA, UVA, witaminy C i E oraz koenzym Q10.

Równie istotne jest dbanie o zarost oraz owłosienie. Zadbane broda, włosy i brwi są bardzo ważne dla każdego mężczyzny. Dobrym rozwiązaniem jest regularne odwiedzanie barbera oraz fryzjera.

Kolejną ważną sprawą jest higiena jamy ustnej. Chociaż mycie zębów to normalna rzecz, to okazuje się, że wiele osób o niej zapomina. Dzięki temu można zapobiec schorzeniom dziąseł. Problemy z jamą ustną mogą prowadzić do cukrzycy czy kłopotów z erekcją. Nie wystarczy więc szczotkować żeby, trzeba również czyścić szczeliny pomiędzy nimi nitką dentystyczną. Już dwie minuty zagwarantują zdrowy i piękny uśmiech połączony ze świeżym oddechem.

Mężczyźni nie mogą również zapomnieć o dbaniu o skórę. Przed golenie należy zastosować peeling oraz zwilżyć twarz wodą. Te zabiegi ułatwią korzystanie z maszynki i dokładniejsze pozbywanie się włosów, a także zminimalizują ryzyko podrażnienia. Ale skóra twarzy to nie wszystko. Nie można zapomnieć o nawilżaniu ciała. Mężczyźni powinni dbać o nawodnienie organizmu, dzięki czemu będą wyglądać młodziej, a skóra będzie elastyczna i miękka w dotyku.

Panowie szczególną uwagą powinni również obdarzyć włosy. Największymi problemami silnej płci są łysienie oraz łupież. Pierwszy z nich można opóźnić. Natomiast łupież można zlikwidować na wiele lat. Kosmetyki to nie wszystko. Równie istotne jest tu mycie oraz wycieranie włosów. Szampon należy delikatnie wmasowywać w skórę. Dzięki temu mieszek włosowy ulegnie mniejszym uszkodzeniom. Włosy należy wycierać delikatnie za pomocą suchego ręcznika. Należy również pamiętać o odżywce. Uzupełnienie wszystkiego są suplementy diety tworzone z naturalnych produktów.

Granat chroni komórki organizmu. Dodatkowo poprawia funkcjonowanie układu krwionośnego oraz pozytywnie wpływa na poziom cholesterolu. Granat polepsza samopoczucie i opóźnia starzenie.

EkaVit dla mężczyzn to suplement diety, który łączy w sobie żeń-szeń, korzeń maca, czarnego bzu oraz kwiatu bacopa. Te składniki dostarczają do organizmu niezbędnych witamin. EkaVit pozytywnie oddziałuje na sferę fizyczną i umysłową. Przeznaczony jest mężczyzn pracujących fizycznie, umysłowo, zajmujących się edukacją czy uprawiających sporty.

Produkt został dodany do porównywarki
facebook